×

profiboksz.hu https://www.profiboksz.hu//images/pic_logok/Tippjatek2022.jpg A magyar idő szerint szombat hajnali texasi mérkőzésekkel lezárult a 2023-09-17 21:49:05 https://www.profiboksz.hu/2023/09/17/lezarult-a-tippjatek-16-forduloja/

Lezárult a tippjáték 16. fordulója

A magyar idő szerint szombat hajnali texasi mérkőzésekkel lezárult a profiboksz.hu idei 16. tippjáték fordulója. Az aktuális, ezúttal 28 versenyzőt érintő felvonás első helyén prof végzett, a második pozícióba Perkins futott be, a képzeletbeli dobogó alsó fokán pedig kettős holtverseny alakult ki kovban és leone510 között.

Az éves abszolút rangsort továbbra is kovban vezeti, míg a relatív vetélkedőben charlie.firpo áll az élen.

A második etap fejeződött be a negyedik 2 hónapos vetélkedőben, a speciális versenyfutást élén jelenleg leone510 és Perkins található.

Gratulálunk minden versenyzőnek! A tippjáték részletes ranglistái, adatai a verseny főmenüjében tekinthetők meg, és ugyan itt már kitölthető az új, idei 17. tipposzlop is.