×

profiboksz.hu https://www.profiboksz.hu//images/logo.png A Canelo Alvarez pályáját igazgató Golden Boy Promotions a napokban 2019-01-14 10:15:53 https://www.profiboksz.hu/2019/01/14/caneloek-szeretnek-a-harmadik-golovkin-meccset-aki-allitolag-saundersszel-egyezkedik/

Caneloék szeretnék a harmadik Golovkin meccset, aki állítólag Saundersszel egyezkedik

A Canelo Alvarez pályáját igazgató Golden Boy Promotions a napokban bejelentette, hogy 2019. május 4-re lefoglalt egy időpontot, illetve a las vegasi T-Mobil Arénát is, állítólag egy Gennady Golovkin elleni, harmadik összecsapás kedvéért. A két fél mérlege eddig egy döntetlen és egy Alvarez-győzelem, illetve dollármilliók, amit nyilván újra szeretnének megkeresni a felek. Azaz, Eric Gomez, a GBP vezérigazgatója szerint ez a kijelentés nem biztos, hogy megállja a helyét, hiszen az ő információi alapján a korábbi világbajnok kazah mégsem kér harmadszor is a népszerű mexikói sztárból és inkább „könnyebb meccseket akar vállalni, a korábbi szokásainak megfelelően”. Hogy ebben mi az igazság, majd később kiderül, de könnyen elképzelhető, hogy ezzel a kijelentéssel csak segíteni szeretnének Golovkinnak a pozitív döntésben, nyilván majd jóval kisebb bevételrészesedés fejében, mint amit legutóbb kapott, főleg, hogy GGG és tábora állítólag a korábbi WBO középsúlyú bajnok Billy Joe Saundersszel egyezkedik egy potenciális ütközetről.
Oszd meg, tedd a kedvencek közé!
Kommentek »

Hozzászólok:

» regisztráció

Canelo mindenki ellen fél, ezt tudjuk. Most éppen Jacobst jelentették be (2 GGG után)

» PeteTheGreek   válasz erre
    2019-01-17 22:57:13

@superman: Szeintem meg túl sokat vàrtunk Golotól.Megszoktuk hogy GGG gyorsan elintézi az ellenfeleit, de hàt ezt Alvarezzel nem lehet megcsinàlni.
Nekem az a véleményem hogy Golovkinnak nem vàlltozott a teljesítmény,hanem Caleno volt ennyire jó,de csak a visszavàgón.Az elsó talàlkozót simàn nyerte Golo,a màsodik màr szorosabbra sikerült,de nàlam azt is vitte vékonyan.

» Rocky V.   válasz erre
    2019-01-15 20:30:04

@deontay: Ebben nem vagyok biztos,emiatt nem is lesz ilyen meccs szerintem.

» robhalford   válasz erre
    2019-01-15 17:20:48

@robhalford: Olyan jó volt mind a két meccs, hogy bármikor hoznák öket össze, milliós PPV lenne. Kb. Mint a Pacquiao-Marquez meccsek.

» deontay   válasz erre
    2019-01-15 15:57:37

@Moorer: Simán benne van a pakliban, hogy Jacobs nyerne. Nem gondolom, hogy Caneloék nem vállalnák, De la Hoya is mondta, hogy leginkább Jacobs ellen látná Alvarezt.

2019-01-15 15:56:14

@Rocky V.: "Ez mind igaz,de ezzel csak az a baj hogy tudja Golo is hogy nem nyerhet harmadjàra sem.Mivel kiütni nem tudja Canelo-t,pontozà ;ssal meg nem nyerhet. "
Nem hiszem, hogy ő így gondolja, persze ha mégis, akkor valóban nem sok értelme van a meccsnek a pénzkeresésen kívül. Egyébként nekem van egy kis hiányérzetem Golovkin teljesítményével kapcsolatban ezeken a mérkőzéseken, ha ő is így van vele, akkor láthatja értelmét ismét megpróbálni legyőzni Alvarez-t. Arra gondolok, hogy Alvarez mindkét meccsen előrukkolt valami meglepő új dologgal, amire senki nem számított és ezekkel láthatólag sikerült Golovkin-t is meglepnie. Golovkin-tól viszont semmi újat nem láttunk, sőt, mintha el is szürkült volna a bunyója (főleg Alvarez-hez képest) és a szokásos bevált megoldásai sem voltak olyan hatékonyak. Pedig korábban többször megmutatta, hogy taktikailag és technikailag is jó megoldásokra képes az aktuális ellenfeleihez igazodva. Valószínű, hogy csak Alvarez ennyire jó, de ha motoszkál Golovkin-ban is, hogy ő képes lehet ennél is többre, akkor bele fog vágni.

» superman   válasz erre
    2019-01-15 11:33:36

Nem sok értelmét látom,Alvarez sok irányban indulhat,a dollármilliókban is kételkedem egy harmadik meccs kapcsán.

2019-01-15 07:59:02

@Moorer: Én is úgy érzem hogy Jacobs meg tudná lepni Canelot. Azt elfelejtik sokan hogy az első Golo-Canelo meccset szinte mindenki szerint a kazah nyerte, a második meccs esetén a vélemények nagyon megoszlanak, és sokan akik a mexikóinak adták arra hivatkoznak, hogy ő ment előre, ezért a szoros menetek az övék (viszont az első meccsnél ezzel valahogy nem foglalkoztak). Persze a másadikat szerintem is lehetett volna bárkinek adni, viszont Jacobs elsőre megcsinálta, ha valaki akkor ő csinált szoros meccset egy fiatalabb Golovkinnal, aki akkor még mentálisan is az ellenfelei fölé nőtt, mert előtte mindenkit kiütött. Volt az a leütés, de ha megnézitek ott inkább az egyensúlyát vesztette el Jacobs.

» emmendy8   válasz erre
    2019-01-15 07:19:30

@superman: Ez mind igaz,de ezzel csak az a baj hogy tudja Golo is hogy nem nyerhet harmadjàra sem.Mivel kiütni nem tudja Canelo-t,pontozàssal meg nem nyerhet.
Sajnos.🤐

2019-01-15 03:31:02

@PeteTheGreek: Annyit ajánlottak, hogy Golovkin nem írt alá a DAZN-nak.

2019-01-14 21:22:29

@Moorer: Erdekes. Azert szerintem ez nem ennyire egyertelmu. Az elso meccsen egy olyan labmunkat huzott elo Alvarez amit senki sem vart tole. Igy tudott egy szoros mecxset csinalni. A masodikon megint meglepte Golot azzal hogy beleallt az agresszor szerepebe,de GGG igy is visszajott a meccsbe. Szerintem naggyyon vekonyan igy is veszitet,de nem azt lattam hogy kopott volna,csak kenyelmetlen volt neki hamar valtani. Most mar mindket megoldasra tudna keszulni. El se tudnam kepzelni hogy mivel lephetne meh Alvarez harmadjara,de abbol ahogy mindketszer benne maradt a meccsbe ugy hogy nem erre szamitott szerintem nem az jon.le hogy Alvarez egy zseni es neki semmi eselye. Sot.

» Phenomenal   válasz erre
    2019-01-14 20:08:04

@deontay: Jacobs szerintem verné Alvarezt nem nagyon akarja Canelo azt a meccset.

» Moorer   válasz erre
    2019-01-14 19:30:17

Nálam 2-0 GGG javára, de Alvarez nagyon sokat nött a szememben! Fantasztikus bokszoló! Ez a mai Alvarez szerintem Mayweathert is megverte volna ( a 2013ast ). Golovkin pedig szerintem kiütné Saunderst.

2019-01-14 19:02:35

Középsúlyban Jacobs és Andrade lenne érdekes nem egy újabb meccs Golovkinnal.

2019-01-14 18:36:57

BJS addig volt érdekes, amíg volt öve. Annak a meccsnek tavaly nyáron-ősszel lett volna értelme.

2019-01-14 18:12:30

A másodikat már Canelo nyerte a harmadikat is szerintem ő nyerné most már simábban.

2019-01-14 14:36:42

Azért kiváncsi lennék, hogy DAZN mennyi pénzt ajánl neki. Ugye ne felejtsük el, hogy ez most nem lesz PPV.
Remélem aláír Hearnékhez és kész, aztán kapja a fasza középsúlyú bunyókat.

2019-01-14 12:28:18

Ha Golovkin még komolyan gondolja a bunyót, akkor biztosan akarni fogja a visszavágót: a legjobb, legnépszerűbb, legnagyobb presztizsű elérhető ellenfél, messze a legnagyobb bevétel, 2 vb öv, stb.

2019-01-14 11:56:25

Nem a könnyű utat fogja választani ha Saunders-el egyeznek meg!
Simán bele futhat egy pontozásos vereségbe Golovkin, nem mernék fogadni Golovkin győzelmére egy fillérrel sem!