×

profiboksz.hu https://www.profiboksz.hu//images/logo.png Sikerrel vette az első címvédés akadályát, és ezzel 2018-12-23 01:02:40 https://www.profiboksz.hu/2018/12/23/warrington-legyozte-framptont-gyors-gyozelemmel-tert-vissza-saunders/

Warrington legyőzte Framptont, gyors győzelemmel tért vissza Saunders

Sikerrel vette az első címvédés akadályát, és ezzel nem csak IBF pehelysúlyú világbajnoki övét, de veretlenségét is megőrizte Josh Warrington, az angol bunyósra a korábbi többszörös világelső észak-ír Carl Frampton várt szombaton éjszaka Manchesterben. Warrington az összecsapás nagy részében agresszív taktikával bokszolt, és hiába javult fel Frampton a finisben, a mérkőzés folyamán kifejezetten sok ütést indító IBF bajnok 116-113, 116-112, 116-112 arányú egyhangú pontozásos győzelmet aratott.

Videó: a mérkőzés felvétele

A rendezvényen tért vissza a doppingügybe keveredett ex-középsúlyú WBO világbajnok Billy Joe Saunders, az ezúttal félnehézsúlyban bokszoló brit sportoló elleni összecsapást a negyedik menetet követő szünetben adta fel Charles Adamu.